Kontakta oss

Har du några frågor?

Håll dig uppdaterad med de senaste nyheterna

Huvudkontoret

info@enjaysystems.com
+46 (0)40 12 33 30

Anckargripsgatan 3,
211 19 Malmö,
Sverige

Stockholm

Enjay AB
c/o Stockholmsoffice, 2tr
Stensätravägen 9
127 39 Skärholmen
Sverige

Jönköping

Enjay AB
Fordonsvägen 17
553 02 Jönköping
Sverige

Oslo

Enjay AB
Rosenholmsveien 25
1414 Trollåsen Oslo
Norge

Presskontakt

Nils Lekeberg
nils.lekeberg@enjaysystems.com
+46 (0)733 66 33 41

Tekniska frågor

Mattias Edelborg
mattias.edelborg@enjaysystems.com

Försäljning och marknad

Claes Aurell
claes.aurell@enjaysystems.com
+46 (0)723 66 33 06

Teknisk säljare,
södra Sverige

Helena Söderman
helena.soderman@enjaysystems.com
+46 (0)723 66 33 17

Teknisk säljare,
södra Sverige

Christina Segerström
christina.segerstrom@enjaysystems.com
+46 (0)702 66 24 14

Teknisk säljare,
mellansverige

Andreas Marias
andreas.marias@enjaysystems.com
+46 (0)723 66 33 20

Teknisk säljare,
Norge

Anders Jensen
anders.jensen@enjaysystems.com
+47 (0)95 44 60 60

Konsulter och entreprenörer

Key account manager
John Lindor
john.lindor@enjaysystems.com
+46 (0)723 66 33 05

Intresserad av mer?